לורי הלר

הקימה חברה מאד ייחודית לגיוס משאבים לעמותות. גישתה כלפי הפילנתרופיה בנויה על ערכים של תיקון עולם, כבוד הדדי, שקיפות, ויצירת שותפויות בין תורמים וארגונים מבוססת על כללי עבודה סוציאלית וניהול כספי תקין.

לורי הלר מביאה את 25 שנות ניסיונה המקצועי לחברה – נסיון שהיא צברה בישראל ובניו יורק בתכנון קהילתי, הקצאת משאבים, פיתוח תכניות, תקצוב, עבודה קבוצתית, ייעוץ בניהול וגיוס משאבים, – בכדי לעזור לארגונים לממש את מטרותיהם.

בין השגייה נמנים:תכנון של 29 מרכזים קהילתיים בניו יורק, טיפול, תכנון והקצבת משאבים של יותר מ–250 מיליון דולר למרכזים ולמוסדות חינוך בניו יורק וכן קידום מהלך שהביא למעלה מ–125 מיליון דולר בכספי תרומות לפרויקטים בישראל.

לורי הלר ידועה בין עמיתיה למקצוע במתן פתרונות יצירתיים לבעיות ובחשיבה לא שגרתית.
היא יצרה שותפויות בין תורמים וארגונים על נושאים רבים כגון: תכניות של “החוויה הישראלית” שנקלעו לקשיים, הקמת שירותים תומכים לנוער דובר רוסית, יצירת פרויקטים של התחדשות יהודית ,פיתוח תכניות מקצועיות לנציגי תורמים וקרנות מחו”ל, וחיפוש פתרונות למען שיפור ביטחונם התזונתי לכל אדם בישראל.

חברת לורי הלר ושות’ עובדת עם מספר מצומצם של לקוחות בגיוס כספים, בתכנון וביצוע תכניות מגבית, בזיהוי וגישה אל מקורות פוטנציאליים. החברה מסייעת לארגונים ללא מטרות רווח בפתיחת דלתות, ובאיתור מקורות מימון חדשים מבין תומכים קיימים. גישת החברה לכתיבת בקשות למענקים באה מפרספקטיבה ייחודית המבוססת על עבודתה עם קרנות.

אנא פנו אלינו לפרטים: lha3@laurieheller.com